خدمات شرکت تبلیغاتی


چرا شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی را انتخاب می کنید؟

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی:
اندیشه پارسی با شفاف سازی، روند و مراحل تبلیغات تلویزیونی به شما مشاوره می‌دهد.
و شرایطی واقعی مورد انتظار را به شما اعلام می‌کند که این شرایط بیانگر میزان موفقیت مورد انتظار و یا همچنین میزان ریسک بدیهی را در بر خواهد داشت.
اندیشه پارسی ابتدا محصول و خدمات شما را بررسی می‌کند، می‌شناسد، درک می‌کند
و سپس با نیاز سنجی و بررسی علمی خدمات تبلیغاتی را ارائه می‌دهد.

کانون اندیشه پارسی حداکثر کیفیت مورد انتظار را با حداقل قیمت ارائه می‌کند و با در نظر گرفتن اصول حرفه ای تبلیغات تلویزیونی، امور مشاوره، ساخت تیزر تبلیغاتی را مرحله به مرحله و به صورت منسجم و منصفانه ارائه می‌کند.

از پارامتر های برجسته مجموعه ی اندیشه پارسی زمان‌بندی دقیق و حرفه‌ای است
و افتخار مجموعه ما این است که از ابتدا تا‌کنون، هرگز کوچکترین وقفه‌ای در ارائه خدمات ما رخ نداده است
و هرگز زمان‌بندی ما دچار خدشه‌ای نشده است.
ما به خدمت رسانی منصفانه و صادقانه معتقدیم و با رعایت اصول حرفه‌ای در اسرع وقت کلیه امور مربوط به مشاور و ساخت آگهی تبلیغاتی شما را انجام می‌دهیم.

خدمات شرکت تبلیغاتی اندیشه ی پارسی به صورت مختصر شامل موارد زیر است:


شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

خدمات شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی

تیم تولید تیزر تبلیغاتی و فیلم های صنعتی شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی با سابقه تولید بیش از هزار تیزر و فیلم تبلیغاتی و تلویزیونی می تواند بهترین ایده های تبلیغاتی و با کیفیت ترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد.

مشاوره تبلیغاتی آکادمیک

گروه مشاوران شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی از بین نخبگان دانشگاهی رشته تبلیغات و بازاریابی انتخاب شده اند و می توانند مناسب ترین مشاوره تبلیغاتی را برای موفقیت برند شما برنامه ریزی نمایند.

طراحی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی

در حال حاضر کارشناسان شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی از با تجربه ترین متخصصان تبلیغاتی کشور محسوب می شوند، و تمام توان خود برای موفقیت تجاری برند شما به کار خواهند برد.

مجری تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما

از سال ۱۳۹۸ با توجه به تجریبات، اهداف و آرمانهای شرکت و با در نظر گرفتن امنیت سرمایه های تبلیغاتی مشتریانمان، به این نتیجه رسیدیم که به فعالیت خود روی موضوع تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما پایان دهیم.