کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی
مجری رسمی ساخت تیزر های تبلیغاتی و تلویزیونی کشور

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی | به صورت خلاصه، کاری که ما انجام می دهیم این است که از طریق یک استراتژی عالی و  روشی نوآورانه و با تولید تیزرهای تبلیغاتی چشمگیر که بر اساس الگوی ذهنی مخاطب ساخته شده و مستقیما نیازهای هیجانی و عاطفی او را تحریک می کند، شما را به سهم بازار دلخواهتان می رسانیم و نام برند شما را در ذهن مشتریان ماندگار می کنیم.
به زبان ساده، با کمک خود شما برایتان پول تولید می کنیم.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی
در محدوده توانایی های واقعی مان قدم برمی داریم

همه فن حریف نیستیم

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی | ما ۲۰ سال مکررا و پیوسته تیزر تبلیغاتی تولید کرده ایم، مسلما شرکتی در ایران تجربه ای بالاتر از این ندارد، ولی به این معنی نیست متخصص همه ی امور تبلیغاتی هستیم،
در صداقت کامل، ما یک آژانس تبلیغاتی مالتی سرویس نیستیم که تمام نیازهای تبلیغاتی شما را برطرف کند، ولی نوآوری هایی داریم که از  راه های نوین و شگردهایی کم هزینه، شما را به اهداف تجاری و فروش خود می رسانیم.
در واقع کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی فقط روی موضوع مشاور تبلیغاتی حرفه ای و سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی تمرکز دارد، خودمان اعتراف می کنیم هیچ تخصصی در زمینه تبلیغات محیطی و چاپی و برخی از جنبه های شبه اینترنتی آن نداریم و البته اعتقاد چندانی هم به روشهای سنتی نداریم، اگرچه پشتوانه چند هزار ساعت مطالعه تخصصی در زمینه تبلیغات، مارکتینگ، روانشناسی شناختی رفتاری، نورولوژی و حتی گیمیفیکیشن، دید قدرتمندی برای پیش بینی الگوی رفتاری مخاطب به ما داده است، ولی هیچ ادعایی در زمینه ای خارج از تخصص اصلی مان یعنی “تولید تیزر تبلیغاتی جادویی” نداریم.
ما باور داریم بیان ضعف هایمان نشانه صداقت و برای رسیدن به باور و اعتماد مشترک با مشتریانمان مفید است.

توانایی های ما

مشاوره تبلیغاتی ۷۰ %
سرعت ۶۵ %
ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن ۹۸ %
ساخت تیزر تبلیغاتی رئال ۶۵ %
ساخت تیزر تبلیغاتی تلفیقی ۸۵ %
دیجیتال مارکتینگ ۴۵ %
تبلیغات محیطی و چاپی ۵ %
پخش تبلیغات تلویزیونی ۳۵ %
علاقه و شوق ما برای ساخت تیزر تبلیغاتی ۱۰۰ %
اعترافات وکیلی عزل شده
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

اعترافات وکیلی عزل شده

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی | زمانی که سال ۱۳۹۸ به همکاری خود با صدا و سیما پایان دادیم، خیلی ها گفتند اندیشه پارسی شکست خورد، اولین برداشت این بود که دیگر خدمات کاملی برای مشتریانمان نخواهیم داشت، فرض بر این بود که تیزر تبلیغاتی زمانی معنا دارد که در رسانه ای مثل تلویزیون پخش شود، حالا بعد از چند سال نه تنها درآمد بهتری داریم بلکه مشتریان موفق تر و وفادارتر و حتی تعدادی سفارش خارجی هم داریم.
در واقع آن زمان چیزهایی که ممکن بود نصیب شما شود مجموعه ای از خدمات معیوب تبلیغاتی بود که در اثر وابستگی به رسانه برای ما سوء اعتبار ایجاد می کرد.
حالا شرکتهای دیگری هستند که می توانند چنین خدماتی به شما بدهند:

یک بازاریاب وراج که می خواهد با چرب زبانی چیزهای بدرد نخور و منسوخ شده ی پرهزینه ای را به شما بفروشد، و بسیار هم تاکید دارد که شکی در کارش نیست.

وقتی نیاز به پشتیبانی فوری دارید هیچکس دردسترس نیست و مسئولیت قبول نمی کند زیرا رسانه تحت کنترل آنها نیست، که بتوانند کاری کنند، فقط بابت قرارداد شما از آنها کارمزد می گیرند.

مشکلاتی که پیش آمده دوباره ودوباره تکرار می شوند.

وقتی می پرسید چه کارهایی باید انجام شود، برای کارهای ساده جواب های بسیار پیچیده به شما می دهند.

و بسیاری معضلات دیگر که بی نظمی ایجاد می کند.

حالا ما مستقلا و بدون وابستگی مالی به تلویزیون، می توانیم راه حل های کم هزینه ای برای برندسازی و موفقیت تجاری را با شما در میان بگذاریم، راه هایی که اگرچه در مرحله ی شروع برای ما درآمدهای هنگفتی مثل سود پخش تبلیغات تلویزیونی را نداشت، ولی به مرور و در طی  چندین سال به مجموعه ی گسترده ای از مشتریان وفادار رسیدیم که به کار ما ایمان دارند.
تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به اثرگذاری ای که روی مخحاطبان دارد، طوری طراحی شده که بتواند بازده چند ده برابری برای مشتریانمان داشته باشد تا یک همکاری برد-برد دو طرفه ایجاد شود.

۴۱۷

تیزرهای ساخته شده تاکنون

۱۴۹

مشتریان

۳۸۰۰۰۰۰۰

مبلغ خیریه تاکنون

۲۰

سال سابقه

20 سال سابقه ما برای شما مفید است
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

۲۰ سال سابقه ما برای شما مفید است

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی | یکی از مشتریان ما همیشه می گوید، وقتی سابقه زیادی داری احتمالا افتضاح ببار نخواهد آمد.
در طول ۲۰ سال تولید تخصصی تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی می دیدیم که شرکت های تبلیغاتی زیادی وارد این عرصه می شوند و پش از چند سال به دلایل مختلف شکست می خورند، مسلما دلایلش برای شما زیاد اهمیت ندارد، ولی بعید است دوست داشته باشید مشاور تبلیغاتی و تولید کننده تیزر تبلیغاتی شما درست وسط مراحل پیشرفتتان تغییر شغل دهد، تمام سوابق و اطلاعات، تمام تعامل ها از بین می رود.
شما مجبور می شوید دوباره از نو از این شرکت به آن شرکت تبلیغاتی بروید که کسی را پیدا کنید شرایط شما را خوب بفهمد و درک کند، برای مدتی اوضاع تبلیغاتی شما متزلزل می شود و این قطعا وضعیت خوبی نیست.
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با ۲۰ سال ثبات در ارائه کمپین های ساخت تیزر تبلیغاتی، این شرایط امن را برای شما مهیا خواهد کرد.

تفاوت خدمات ما با دیگران

ویژگی های منحصربفردی که در هیچ شرکت تبلیغاتی پیدا نخواهید کرد

5/5

نظر یکی از دوستان خود را در مورد کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی بپرسید: