تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی
نمونه تیزرهای تبلیغاتی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی | کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با ۲۰ سال سابقه در زمینه مشاوره تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و ساخت تیزر تبلیغاتی، موفق به تولید بیش از ۴۰۰ تیزر تبلیغاتی برا شرکتهای داخلی و خارجی شده است، ما در این صفحه سعی می کنیم نمونه هایی از تیزرهایی که نتایج موفقی داشته اند را نمایش دهیم تا هم از جهت ایده و هم از جهت سناریو، بتواند رازهایی از موفقیت تجاری را برای شما نمایان کند.

مشاوره کاملا رایگان

برای مشاوره رایگان در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید

به مشتری خدمت کن، به همین سادگی
اکثر کسب و کارهای کوچک و متوسط هنگام سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی خود تمرکز درونی دارند و فقط مزایای خودشان را می گویند، سپس لوگو و اسم شرکتشان را با غرور بیان می کنند و بعد منتظر نتیجه می نشینند، پشت صفحه مانیتور، مخاطب نگاه نصفه و نیمه ای به تیزر تبلیغاتی می اندازد و در ذهنش می گوید، این چرت و پرت ها به من چه ربطی دارد؟!

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی ارزشش را دارد

مزیت های شرکت یا محصول شما زمانی برای مخاطب اهمیت پیدا می کند که منفعتی برای او داشته باشد، تیزر تبلیغاتی باید درباره برطرف کردن نیازها و مشکلات مخاطب باشد نه تعریف از خود، دفعه بعدی که تیزرهای تبلیغاتی را در تلویزیون نگاه می کنید به راحتی می توانید ارزیابی کنید که چند درصد از آنها در مورد خودشان حرف می زنند، نه نیاز یا منفعت مخاطب، حالا شاید متوجه شوید چرا تلویزیون در حال تبدیل شدن به جایگاه تبلیغات فسیل هاست، به همان دلیلی که سفارش دهنده ساخت تیزر تبلیغاتی علم و رویکردهای نوین بازاریابی را نمی بیند، از رسانه های از مد افتاده، کم بازده و پر هزینه استفاده می کند.
با ما تماس بگیرید

برای اطلاع از تخفیف های ویژه صنایع مختلف با ما تماس بگیرید

ساخت تیزر تبلیغاتی ممتاز
ساخت تیزر تبلیغاتی استاندارد

پول خرج کردن را متوقف کنید

شما به یک رسانه بزرگ نیاز ندارید، شما فقط نیاز دارید یاد بگیرید مشتری چطور حاضر می شود محصول شما را انتخاب می کند. ما با علم روز و نوآوری، با کمترین هزینه این کار را می کنیم تا چرخه فروش محصولات شما هر روز قوی تر شود. یک برنامه تبلیغاتی پرهزینه و بزرگ فقط چند ماه فروش شما را تحریک می کند،

ساخت تیزر تبلیغاتی ممتاز

ایده و نوآوری ما این است که برای موفقیت، تقریبا نیازی به خرج کردن پول برای تبلیغات نیست و نباید اینکار انجام شود، تبلیغات سنتی شما را وادار می کند مخاطب (مردم) را مثل جسمی ببینید که با ابزاری نظیر تبلیغات تلویزیونی آنها را اغوا کنید، در بازاریابی مدرن، خود مخاطب شما رو ترویج می کند. پولتان را برای تحقیقات بازار هم دور نریزید، تنها اطلاعاتی که نصیبتان می شود این است که مشتریان تصور می کنند چه می خواهند، نه آن چیزی که واقعا برای آن پول خرج می کنند. در نظریه جدید، پولی که هزینه تبلیغات می شود، نشانه بیماری فرآیند بازاریابی محصول است.
روش های تماس با ما

برای استعلام دقیق تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

۴۱۷

تیزرهای ساخته شده تاکنون

۱۴۹

مشتریان

۳۸۰۰۰۰۰۰

مبلغ خیریه تاکنون

۲۰

سال سابقه

اصول ساخت تیزر تبلیغاتی

اصول پایه ای نانوشته و رازهایی در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی که هیچکس به شما نمی گوید

4.7/5

نظر یکی از دوستان خود را در مورد تیزرهای تبلیغاتی ما بپرسید: