خدمات تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی
تولید تیزر تبلیغاتی | ساخت کلیپ تبلیغاتی | ساخت فیلم صنعتی

خدمات تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی | زمانی که سفارش ساخت یک تیزر تبلیغاتی را می دهید، اکثر شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی صرفا با تحویل یک ویدیو یا کلیپ تبلیغاتی، کار را پایان یافته می دانند، اما این برای موفقیت تجاری شما کافی نیست، بیشتر سفارش دهندگان تیزر تبلیغاتی هم عادت کرده اند این را فرض بگیرند که اگر تیزر تبلیغاتی ظاهر خوبی داشته باشد موفق می شوند، ولی واقعیت چیز دیگری است، بیش از ۸۰% تیزرهای تبلیغاتی شکست می خورند.
کاری که ما به عنوان خدمات تیزر تبلیغاتی ارائه می دهیم شامل مجموعه ای از فعالیت هاست که برای نتیجه گرفتن شما مهم است، ما قصد داریم نتیجه بخش بودن تیزر تبلیغاتی را تضمین کنیم اینکار صرفا با تولید تیزر تبلیغاتی میسر نمی شود، به همین دلیل ما یک فرآیند پیوسته را طراحی کرده ایم که از ابتدا تا نتیجه نهایی همراه شما باشیم، مجموعه برنامه هایی که به عنوان خدمات تیزر تبلیغاتی ارائه می دهیم به شرح زیر است.

1- مشاوره تبلیغاتی اولیه
خدمات تیزر تبلیغاتی

۱- مشاوره تبلیغاتی اولیه

خدمات تیزر تبلیغاتی | اولین مرحله، یکی از مهمترین مراحل کار است، هدف فقط پاسخ به یک سوال ساده است: آیا خدمات تیزر تبلیغاتی یا ساخت تیزر تبلیغاتی بدرد شما می خورد؟
شاید فرض کنید که برای ما بصرفه تر است که به همه بله بگوییم، اما اگر قرار باشد ما چشمانمان را ببندیم و فقط پول بگیریم، خیلی زود مشتری ای برایمان باقی نمی ماند، در واقع علت اینکه ۲۰ سال در این حرفه باقی مانده ایم هم همین تفکر است.
البته دلیل مهم دیگری هم هست، خدمات تیزر تبلیغاتی که ما ارائه می دهیم با توجه به کیفیتی می خواهیم داشته باشیم بسیار محدود است، ما مجبوریم فقط روی سفارش دهندگانی وقت بگذاریم که با استفاده از علم مارکتینگ تخمین می زنیم شانس موفقیت بالاتری دارند، البته این به نفع شما هم هست.
در این مرحله ما سعی می کنیم پاسخ سوال های این چنینی را بیابیم:
آیا سفارش دهنده خدمات تیزر تبلیغاتی زیرساخت مناسبی برای پیشرفت دارد یا نیاز است اول تغییراتی در سیستم مارکتینگ خود ایجاد کند؟
آیا فرضی که مشتری برای سفارش تیزر تبلیغاتی دارد، با دانش و تجربه ما از بازار تبلیغات تطابق دارد؟
آیا خدمات تیزر تبلیغاتی که از ما می خواهد را می توانیم اجرا کنیم؟
اگر ما بجای مشتری بودیم و قرار بود برای خودمان تصمیم بگیریم، آیا سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی می دادیم؟
در این مرحله که ممکن است تلفنی یا در یک جلسه حضوری انجام شود، ما مشاوره تبلیغاتی مناسب را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، بیش از ۸۰ درصد شرکتها در این مرحله متوجه می شوند که بهتر است عجله نکنند و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.
بسیاری از مشتریان ما پس از عبور از این مرحله، یک پروسه ۲ تا ۶ ماهه را برای ایجاد تغییرات طی می کنند و سپس با برنامه ریزی واضح و دقیق مجددا برای دریافت خدمات تیزر تبلیغاتی به ما مراجعه می کنند، ما با رعایت این فیلتر سختگیرانه، به همکاری تجاری موفق بر اساس اعتماد متقابل رسیده ایم.

مشاوره کاملا رایگان

برای مشاوره رایگان در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی تماس بگیرید

2- مشاوره ساخت تیزر تبلیغاتی
خدمات تیزر تبلیغاتی

۲- مشاوره ساخت تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی | این بخش پیچیده خدمات تیزر تبلیغاتی است، اینجا ما باید مشخص کنیم ساخت چه نوع تیزر تبلیغاتی می تواند هدف شما را تامین کند؟
سناریو تیزر تبلیغاتی چه سبکی باشد؟ تیزر چطور قرار است روی بیننده تاثیر بگذارد؟

چه نوع تیزری می تواند موثرتر باشد؟ تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال یا تلفیقی؟
تیزر تبلیغاتی در چه رسانه ای پخش شود و چطور قرار است نتایج ملموس و واقعی برای شما ایجاد کند؟
با توجه به بودجه تبلیغاتی شما چه استراتژی می تواند برای برند شما پاسخگو باشد؟
باید فهمید که مزایای ویژه محصول شما از چه طریقی روی بیننده تاثیر می گذارد تا او را وادار به خرید کند، بدین ترتیب می توانیم یک استراتژی مناسب برای شروع داشته باشیم.
اگر بخواهیم تجربه خود را بیان کنیم باید بگوییم بیشتر شرکت ها همینجا اولین خشت را کج می گذارند، بعضی شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی هم همینجاست که واقع بینی را کنار می گذارند و با سخنرانی های انگیزشی خود و دیگران را گمراه می کنند!
باید واقع بین باشید، اگر بخواهید بر اساس شانس جلو بروید به راحتی بودجه تبلیغاتی خود را نابود می کنید، چرا؟ چون بیشتر شرک های متوسط و کوچکی که در تلویزیون تبلیغ می کنند، دست خالی برمی گردند.
قرار نیست شکست بخورید تا تجربه بدست آورید، باید فرآیندی علمی را با هم طراحی کنیم که تک تک واکنش های مشتری را در نظر گرفته و اصلاحات لازم را بلافاصله ایجاد کنیم.
به قول یکی از استادان جامعه شناسی دانشگاه هاروارد: "چیزی که قابل اندازه گیری نیست، وجود ندارد"
به همین دلیل ما با کمک هم یک فرآیند طراحی می کنیم که بتوانیم نتایج را اندازه گیری کرده و در جهت بهبود آن تلاش کنیم، اگر تیزر تبلیغاتی و کمپین تبلیغاتی شما ۵ برابر سود ایجاد کرده، احتمالا با اصلاحات و تغییرات بجا و مناسب می توانید آن را بین ۲ تا ۱۰ برابری افزایش دهید.
ساده ترین بخش این مرحله، توافق در مورد تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی است، بعد از توافق در مورد خدمات تیزر تبلیغاتی، وارد مرحله اجرای آن می شویم.

3- ساخت تیزر تبلیغاتی
خدمات تیزر تبلیغاتی

۳- ساخت تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی | ما طی سالها تولید تیزر تبلیغاتی و ارائه خدمات تیزر تبلیغاتی به شرکت های مختلف توانسته ایم، یک برنامه ریزی استاندارد و مدون برای ساخت تیزر تبلیغاتی طراحی کنیم که ضمن رعایت استانداردهای کیفی، رضایت کامل مشتریان را جلب کنیم، بسیاری از شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی با الگو برداری از این روش توانسته اند چالش های موجود در تولید تیزر تبلیغاتی را کاهش دهند و ما خوشحالیم که توانسته ایم ارائه دهنده این استاندارد باشیم.
روش اجرا در چهار مرحله طراحی شده است:
۱- پیش تولید تیزر تبلیغاتی:

در این مرحله که حدودا یک سوم زمان تولید تیزر تبلیغاتی را شامل می شود، تلاش می کنیم تمامی بخش های مربوط به ساخت تیزر تبلیغاتی را شفاف کنیم.
ما در این مرحله به صورت پیوسته به همکاری دقیق و سریع با شما نیاز داریم، ارائه چند ایده اولیه برای تیزر تبلیغاتی و سپس گرفتن نظر شما و تایید ایده، سپس سناریو تیزر تبلیغاتی ارائه می شود و نظرات شما در سناریو اعمال می گردد و در نهایت به تایید شما می رسد، همزمان بخش دیگر تیم تولید ما کانسپت اولیه کار و یا استوری برد تیزر تبلیغاتی را ارائه و اصلاح می کند، اگر تیزر تبلیغاتی رئال باشد تصاویر بازیگران تیزر و لوکیشن فیلمبرداری با شما چک می شود، اگر تیزر تبلیغاتی انیمیشن باشد، کاراکترها و لوکیشن ها، طراحی شده و به تایید شما می رسد.
پس از تایید تمامی موارد، وارد مرحله اجرای نهایی تیزر تبلیغاتی می شویم.
۲- ساخت تیزر تبلیغاتی:

اجرای نهایی تیزر تبلیغاتی معمولا یک پروسه فشرده و دقیق است، در این مرحله تمام امکانات لازم برای رسیدن به تیزر تبلیغاتی توافق شده تامین می شود.
از جهت اجرایی شما نیاز نیست در این مرحله وقت خاصی بگذارید، چون یک فرآیند تخصصی هنری است.
۳- ارائه اولیه تیزر تبلیغاتی:

بسیاری از شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی این مرحله را پایان کار می دانند، ولی تجربه ما می گوید که خدمات تیزر تبلیغاتی از همینجا آغاز می شود.
به این دلیل که سفارش دهنده تیزر تبلیغاتی موارد مهم را در مرحله پیش تولید بررسی کرده، معمولا سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی را تایید می کند و تیزر تبلیغاتی را تحویل می گیرد، اما ما می دانیم که گاهی اوقات مشتریان به دلیل ناآشنایی با فرآیند کار، ممکن است نکاتی را از قلم انداخته باشند، به همین دلیل در این مرحله ما فرصتی را برای اصلاح جزئیات تیزر تبلیغاتی در نظر می گیریم، تا به رضایت ۱۰۰% شما برسیم.
ممکن است اصلاحاتی درخواست کنید، که فکر می کنید تیزر تبلیغاتی را بهتر می کند، ما سعی می کنیم در جایگاه یک مشاور مطمئن بهترین پیشنهادات را بدهیم واگر نیاز باشد هر تغییری را بپذیریم.
۴- تحویل تیزر تبلیغاتی:

پس از طی تمامی مراحل، تیزر تبلیغاتی ساخته شده در دو نسخه اصلی و کوتاه شده به شما تحویل می شود، اگرچه تفاهمنامه ارائه خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی همینجا به پایان می رسد، ولی از نظر ما نقطه شروع خدمات تیزر تبلیغاتی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی است، جایی که بدون اغراق ما را با تمامی شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی متمایز می کند.
حالا همه چیز آماده است که بذرپاشی کنیم و بر رشد دانه ای که کاشتیم نظارت کنیم.

4- آزمایش تیزر تبلیغاتی
خدمات تیزر تبلیغاتی

۴- آزمایش تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی | فرض اولیه اکثر برندها و شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی این است که وقتی یک تیزر تبلیغاتی خوب تولید کرده اند، حتما جواب می گیرند، در واقع مشکل از همین نقطه آغاز می شود، اینها همه فرضیه هستند نه قطعیت یا واقعیت.

خدمات تیزر تبلیغاتی به این معنی نیست که صرفا یک ویدیو تبلیغاتی جذاب تولید شود، کلیپ تبلیغاتی می تواند بسیار جذاب باشد، ولی برای شما فروشی به همراه نداشته باشد، به این دلیل که تمام مواردی که تا اینجای کار در تیزر تبلیغاتی گنجانده شده مفروضاتی هست که می تواند اشتباه باشد، بویژه در مورد شرکت هایی که برای اولین بار می خواهند تبلیغات گسترده ای داشته باشند، اطلاعات اولیه هم می تواند قابل اتکا نباشد.
به عنوان مثال فرض کنید شما جامعه هدف خود را ورزشکاران در نظر گرفته اید، ولی پس از شروع تبلیغات گسترده متوجه می شوید آنها مخاطب شما نیستند و بیشتر فروش شما روی دانشجوها و با خصوصیات رفتاری دیگری اتفاق می افتد، این در شرایطی است که تیزر تبلیغاتی و سناریو آن برای ورزشکاران طراحی شده، حتی اگر خیلی سریع برای تغییر تیزر تبلیغاتی اقدام کنید ضرر هنگفتی خواهید داشت.
ما برای حل این مشکل از استراتژی کمپانی تویوتا ایده گرفتیم، بجای اینکه کار در قطعات بزرگ و پرهزینه تست شود، آن را در جامعه آماری کوچک و قابل کنترل آزمایش می کنیم و پس از حصول نتیجه مناسب، شما می توانید آنرا به صورت گسترده پخش نمایید.
پخش آزمایشی با استفاده از تبلیغات در سایت آپارات (که هزینه آن را ما پرداخت می کنیم) یا از طریق پخش رایگان در صدا و سیما انجام می شود.

روش های تماس با ما

برای استعلام دقیق تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

5- خدمات پس از فروش تیزر تبلیغاتی
خدمات تیزر تبلیغاتی

۵- خدمات پس از فروش تیزر تبلیغاتی

خدمات تیزر تبلیغاتی | در طرح ساخت تیزر تبلیغاتی ممتاز، ما ۶ ماه خدمات پس از فروش برای شما در نظر گرفته ایم، این خدمات به این دلیل اهمیت دارد که نیازهای لحظه ای و فوری شما را به تغییر تیزر تبلیغاتی تامین کند.

فلسفه ما این است که خدمات تیزر تبلیغاتی باید تا سفارش بعدی مشتری ادامه پیدا کند، این یک چرخه ی موفقیت دائمی است، ما خود را مقید می کنیم تا نتایج قابل قبولی برای شما ایجاد کنیم و پس از آن بتوانیم خدمات تیزر تبلیغاتی گسترده تری به شما ارائه دهیم، چرخه نتیجه بخش بودن تیزر تبلیغاتی معمولا بین دو تا ۶ ماه متغیر است، در این پروسه ممکن است بارها به اصلاحات جزئی در اطلاعات تیزر نیاز پیدا کنید، یا در بعضی موارد می توان با کوتاه کردن تیزر تبلیغاتی پس از مدتی، هزینه های پخش تلویزیونی را کاهش داد و بسیاری موارد دیگر.
هدف اصلی ما از ارائه خدمات پس از فروش رسیدن به رضایت ۱۰۰% مشتری است و برنامه زمانبندی شده مشخصی برای اینکار طراحی کرده ایم.

۴۱۷

تیزرهای ساخته شده تاکنون

۱۴۹

مشتریان

۳۸۰۰۰۰۰۰

مبلغ خیریه تاکنون

۲۰

سال سابقه

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی استاندارد و ممتاز
قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

4.5/5

نظر یکی از دوستان خود را در مورد تفاوت خدمات تیزر تبلیغاتی ما بپرسید: